SSD Seagate Barracuda PCIe ZP500CV3A002 500 ГБ
Фото 3 |
Seagate ZP500CV3A002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Barracuda PCIe ZP500CV3A002 500 ГБ
Усі ціни 31 →Накопитель SSD M.2 2280 500GB BarraCuda Seagate (ZP500CV3A002) | 1 876 грн. |
SSD диск Seagate BarraCuda 500GB M.2 NVme PCI Express 4.0 x4 2280 (ZP500CV | 1 617 грн. |
Seagate BarraCuda PCIe 500 Gb (ZP500CV3A002) | 1 690 грн. |
Seagate BarraCuda PCIe 500 Gb (ZP500CV3A002) | 1 659 грн. |
SSD-накопичувач Seagate BarraCuda 500GB M.2 PCIe (ZP500CV3A002) | 1 719 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Seagate Barracuda PCIe ZP500CV3A002
Ціни на Seagate Barracuda PCIe ZP500CV3A002 |
---|---|---|---|---|
Seagate Barracuda PCIe ZP500CV3A002 500 ГБ | від 1 598 грн. | 31 пропозиція | ||
Seagate Barracuda PCIe ZP1000CV3A002 1 ТБ | від 2 458 грн. | 22 пропозиції | ||
Seagate Barracuda PCIe ZP2000CV3A002 2 ТБ | від 4 480 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →