Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 ТБ 256/5400
Відео 9 |
Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 ТБ 256/5400 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 ТБ 256/5400
Усі ціни 34 →Накопичувач HDD SATA 3.0TB Seagate BarraCuda 256MB (ST3000DM007) ST3000DM0 | 3 687 грн. |
Жорсткий диск 3.5" Seagate BarraCuda 3TB SATA 256MB (ST3000DM007) | 3 819 грн. |
Жесткий диск Seagate BarraCuda 3.0TB 256MB (ST3000DM007) ST3000DM007 | 3 831 грн. |
Жорсткий диск Seagate BarraCuda 3,5 (ST3000DM007) | 4 415 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate BarraCuda 3,5" (ST3000DM007) | 3 836 грн. |
12 5 4 12 |
Не рекомендую, постійно тріщити та шумити, краще взяти щось дорожче Нічого Шум, гарячий Tech: користуюся Seagate ST2000DM008 більше року |
Не раджу купувати барракуди. у мене майже такий самий тільки з однією пластиною (і ємність відповідно 2 гб). Гучний, гучний. Так ще й навесні почала швидкість падати. Перевірив на биті сектори – є, почав сипатись у середині. Смішно, що гвинт за весь час не заповнився і на половину об'єм Гудить, почав сипатися Вадим Сущенко: користуюся Seagate ST6000DM003 більше року |
Здрастуйте, сьогодні підключив диск до ПК, вирішив скачати пару ігор, і все було нормально, потім завантаження перервалося і було сказано що диск не розпізнається системою (переключився у формат RAW), відформатував диск і начебто все стало на свої місця. Підкажіть, чи це нормально для нового диска? Ціна, характеристики Дуже гучний, сильно тріщить користуюся Seagate ST2000DM008 менше місяця |
Збільшений у 4 рази буфер
Seagate виглядає одним з небагатьох виробників HDD, хто не сидить на місці. Спочатку вони випустили на ринок незвичайний гібрид HDD і SSD під назвою Firecuda, потім привели до успіху нову лінійку BarraCuda, яка виділяється гиганским буфером у 256 МБ, що дозволяє набагато вправніші оперувати дрібними файлами. Раніше настільки великим буфером могли похвалитися лише твердотільні накопичувачі. Порівняйте це зі стандартними 64 МБ у більшості конкурентів.
Швидкість до 200 МБ/с
Завдяки швидкості обертання шпинделя 7200 об/хв дана модель забезпечує хороші показники продуктивності. Так, при читанні і запису великих файлів об'ємом в 10 – 20 ГБ накопичувач продемонстрував середню швидкість в районі 200 МБ/с. Це дало змогу Seagate Desktop HDD увійти в ТОП-10 найшвидших HDD на ринку. З огляду на його вміння швидко оперувати більш дрібними файлами завдяки збільшеному кешу, BarraCuda бачиться нам особливо вдалим вибором для ПК, у яких буде використовуватися один жорсткий диск для установки системи, і для зберігання файлів.
Доступний, тихий і холодний
Не дивно, що BarraCuda отримує відмінні оцінки в тестах і висить в топах більшості електронних магазинів. Адже крім швидкості, він може похвалитися одним з найбільш вигідних співвідношень обсягу та ціни — 33 ГБ за 1 долар. Виходить, що при обсязі в 3 ТБ він коштує дешевше деяких моделей на 2 ТБ. Ну і до того ж він вийшов тихим і холодним, тому його можна без проблем встановити в корпус без гумових вібропоглинаючих полозка.
Модификації Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007
Ціни на Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 ТБ 64/7200 | від 1 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 ТБ 256/7200 | від 2 103 грн. | 53 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM006 2 ТБ 64/7200 | від 2 745 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 ТБ 256/7200 | від 2 299 грн. | 78 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 ТБ 256/5400 | від 3 646 грн. | 36 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST4000DM004 4 ТБ 256/5400 | від 3 602 грн. | 67 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 ТБ 256/5400 | від 6 168 грн. | 35 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 ТБ 256/5400 | від 6 008 грн. | 65 пропозицій |