Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 ТБ 256/5400
Відео 9 |
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 ТБ 256/5400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 ТБ 256/5400
Усі ціни 62 →Жесткий диск 3.5" 8TB Seagate BarraCuda (ST8000DM004) | 6 611 грн. |
Жорсткий диск Seagate Barracuda 5400 8TB 5400 rpm 256 MB 3.5" SATA II (ST8 | 6 300 грн. |
Накопичувач HDD SATA 8.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST8000DM004) S | 6 199 грн. |
Жорсткий диск 3.5" Seagate BarraCuda 8TB SATA 256MB (ST8000DM004) | 6 379 грн. |
Жесткий диск Seagate BarraCuda 8.0TB 256MB (ST8000DM004) ST8000DM004 | 6 120 грн. |
ще 20 пропозицій
12 5 4 12 |
Не рекомендую, постійно тріщити та шумити, краще взяти щось дорожче Нічого Шум, гарячий Tech: користуюся Seagate ST2000DM008 більше року |
Не раджу купувати барракуди. у мене майже такий самий тільки з однією пластиною (і ємність відповідно 2 гб). Гучний, гучний. Так ще й навесні почала швидкість падати. Перевірив на биті сектори – є, почав сипатись у середині. Смішно, що гвинт за весь час не заповнився і на половину об'єм Гудить, почав сипатися Вадим Сущенко: користуюся Seagate ST6000DM003 більше року |
Здрастуйте, сьогодні підключив диск до ПК, вирішив скачати пару ігор, і все було нормально, потім завантаження перервалося і було сказано що диск не розпізнається системою (переключився у формат RAW), відформатував диск і начебто все стало на свої місця. Підкажіть, чи це нормально для нового диска? Ціна, характеристики Дуже гучний, сильно тріщить користуюся Seagate ST2000DM008 менше місяця |
Показано 3 з 34 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004
Ціни на Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 ТБ 64/7200 | від 1 999 грн. | 22 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 ТБ 256/7200 | від 2 114 грн. | 50 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM006 2 ТБ 64/7200 | від 2 701 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 ТБ 256/7200 | від 2 299 грн. | 74 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 ТБ 256/5400 | від 3 641 грн. | 32 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST4000DM004 4 ТБ 256/5400 | від 3 600 грн. | 62 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 ТБ 256/5400 | від 6 175 грн. | 33 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 ТБ 256/5400 | від 6 008 грн. | 63 пропозиції |
Рекомендуємо