SSD Transcend 115S TS2TMTE115S 2 ТБ
Transcend TS2TMTE115S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend 115S TS2TMTE115S 2 ТБ
Усі ціни 29 →Transcend 115S 3D NAND 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (TS2TMTE115S) TS2TMTE1 | 4 929 грн. |
SSD диск Transcend 115S 2TB M.2 NVMe (TS2TMTE115S) TS2TMTE115S | 4 579 грн. |
Transcend 115S 2 Tb (TS2TMTE115S) | 4 548 грн. |
Transcend 115S 2 Tb (TS2TMTE115S) | 4 679 грн. |
SSD-накопичувач Transcend 115S 2TB M.2 (TS2TMTE115S) | 4 729 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend 115S TS2TMTE115S
Ціни на Transcend 115S TS2TMTE115S |
---|---|---|---|---|
Transcend 115S TS250GMTE115S 250 ГБ | від 1 436 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend 115S TS500GMTE115S 500 ГБ | від 1 869 грн. | 31 пропозиція | ||
Transcend 115S TS1TMTE115S 1 ТБ | від 2 454 грн. | 29 пропозицій | ||
Transcend 115S TS2TMTE115S 2 ТБ | від 4 511 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →