Вантажна шина Semperit Runner D2 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Semperit Runner D2 295/80 R22.5 152M 295/80 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Semperit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Semperit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Semperit Runner D2 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 13 →Semperit Runner D2 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M PR16 | 16 775 грн. |
Semperit Runner D2 (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 16PR "3PMSF" | 16 400 грн. |
Вантажна шина SEMPERIT RUNNER D2 (ведуча) 295/80R22.5 152/148M | 17 724 грн. |
Semperit Runner D2 (295/80R22.5 152M) | 17 120 грн. |
Грузовые шины Semperit Runner D2 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M 100120457 | 17 125 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Semperit Runner D2 295/80 R22.5 152M
Ціни на Semperit Runner D2 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Semperit Runner D2 295/80 R22.5 152M | від 16 400 грн. | 15 пропозицій | ||
Semperit Runner D2 315/80 R22.5 156L | від 23 600 грн. | 2 пропозиції |