Вантажна шина Matador D HR4 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador D HR4 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador D HR4 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 18 →Matador D HR 4 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/148M | 18 264 грн. |
Matador D HR4 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M PR16 | 16 458 грн. |
Matador D HR4 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 16 655 грн. |
Matador D HR4 (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 16PR "3PMSF" | 16 200 грн. |
Matador D HR 4 (Ведущая) (295/80R22.5 152/148M) | 17 142 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Matador D HR4 295/80 R22.5 152M
Ціни на Matador D HR4 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Matador D HR4 295/80 R22.5 152M | від 16 200 грн. | 18 пропозицій | ||
Matador D HR4 315/70 R22.5 156L | від 19 742 грн. | 18 пропозицій |