Літня шина Semperit Speed-Life 3 225/50 R17 94Y
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Semperit Speed-Life 3 225/50 R17 94Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Semperit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Semperit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Semperit Speed-Life 3 225/50 R17 94Y
Semperit Speed Life 3 225/50 R17 94Y | 6 158 грн. |
Шини Semperit Speed Life 3 225/50 ZR17 94Y | 6 232 грн. |
Semperit Speed Life 3 225/50 R17 94Y 372552000 | 5 608 грн. |
Модификації Semperit Speed-Life 3 225/50 R17 94Y
Ціни на Semperit Speed-Life 3 225/50 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Life 3 225/50 R17 94Y | від 5 608 грн. | 3 пропозиції | ||
Semperit Speed-Life 3 225/50 R17 98V | від 5 736 грн. | 4 пропозиції | ||
Semperit Speed-Life 3 225/50 R17 98Y | від 5 840 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →