Міксер Sencor SHM 5207SS нержавіюча сталь (7184573)
Фото 11 |
Sencor SHM 5207SS 2020 ріктурборежим |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SHM 5207SS нержавіюча сталь
Усі ціни 36 →Sencor Sencor SHM 5207SS | 849 грн. |
Міксер Sencor SHM 5207SS | 799 грн. |
Миксер Sencor SHM 5207SS 41009832 | 845 грн. |
Міксер Sencor Shm 5207SS | 1 048 грн. |
Міксер Sencor Shm 5207SS | 819 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →