Спінювач Sencor SMF 2031BK чорний
Sencor SMF 2031BK білий чорний |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SMF 2031BK чорний
Усі ціни 22 →Спінювач молока Sencor SMF 2031BK | 1 459 грн. |
Спінювач молока SENCOR SMF2031BK Black | 1 599 грн. |
SENCOR SMF 2031BK | 1 699 грн. |
Спінювач молока SENCOR SMF2031BK Black | 1 599 грн. |
SENCOR SMF 2031BK | 1 691 грн. |
ще 17 пропозицій
Додаткові функції і можливості міксера Sencor SMF 2031BK:
- Поворотна основа на 360°
Модификації Sencor SMF 2031BK
Ціни на Sencor SMF 2031BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SMF 2030WH білий | від 1 360 грн. | 22 пропозиції | ||
Sencor SMF 2031BK чорний | від 1 444 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →