Міксер Sencor SMF 1010BK чорний
Фото 8 |
Sencor SMF 1010BK 2021 ріквідсік з насадками |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SMF 1010BK чорний
Усі ціни 19 →Sencor Sencor SMF 1010BK | 479 грн. |
Спінювач молока Sencor Smf 1010BK | 543 грн. |
Кофемолка SENCOR SMF 1010BK капучинатор 41012765 | 479 грн. |
Капучинатор Sencor 41012765 | 479 грн. |
Sencor SENCOR SMF 1010BK 41012765 | 479 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →