Спінювач Sencor SMF 4000BK чорний
Фото 11 |
Sencor SMF 4000BK 2020 рік |
|
Капучинатор від компанії Sencor допоможе без особливих зусиль приготувати лате, капучіно, фраппе та інші смачні напої на основі спіненого або гарячого молока, як в кращих кав'ярнях. Все, що від вас вимагається — залити молоко, після чого індукційний нагрів і термостат зроблять всю роботу: підігріють молоко до 68 градусів, не допустивши його перегріву, і додадуть пишну пінку.
Хоча можливі й інші варіанти-Sencor SMF 4000bk пропонує чотири автоматичних режиму роботи. Foam має на увазі нагрів і спінювання молока, Cool - тільки спінювання без нагріву (для фраппе і кави з льодом), Hot — нагрів без спінювання і Baby — нагрів молока до безпечної для грудних і маленьких дітей температури. При цьому індикатор сповістить про те, що процес завершено, а після 10 хвилин бездіяльності прилад автоматично вимкнеться. Капучинатор має потужність 650 Вт і оснащений чашею, яка вміщує до 150 мл молока при спінюванні і 300 мл при звичайному нагріванні. Вона отримала прозору кришку з носиком для зручного і безпечного переливання гарячого молока і стійке антипригарне покриття з нержавіючої сталі, яке запобігає пригоранню, полегшує чистку і придатна для миття в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Купити Sencor SMF 4000BK чорний
Усі ціни 16 →Спінювач молока Sencor SMF 4000BK | 1 944 грн. |
Sencor SMF 4000BK | 1 990 грн. |
Спінювач молока Sencor SMF 4000BK | 2 365 грн. |
Спінювач молока Sencor SMF 4000BK | 2 006 грн. |
Sencor 41009859 | 1 999 грн. |
- Довжина мережевого шнура – 50 см