Електроковдра Sencor SUB 2000G
Фото 7 |
Sencor SUB 2000G синій сірий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SUB 2000G
Усі ціни 16 →SENCOR SUB 2000G | 2 039 грн. |
Электроодеяло Электроодеяло Sencor Sub 2000G | 2 474 грн. |
SENCOR SUB 2000G | 2 029 грн. |
Електроковдра Електроковдра Sencor Sub 2000G | 2 499 грн. |
Електропростирадло Sencor SUB 2000G | 2 000 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Sencor SUB 2000G
Ціни на Sencor SUB 2000G |
---|---|---|---|---|
Sencor SUB 2001B | від 1 995 грн. | 15 пропозицій | ||
Sencor SUB 2000G | від 1 991 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →