Електропростирадло Sencor SUB 2700WH
Фото 6 |
Sencor SUB 2700WH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SUB 2700WH
Усі ціни 21 →SENCOR SUB 2700WH | 2 039 грн. |
SENCOR SUB 2700WH | 2 029 грн. |
Електроковдра Електроковдра Sencor Sub 2700WH | 2 499 грн. |
Электроодеяло Электроодеяло Sencor Sub 2700WH | 2 471 грн. |
Ковдра з підігрівом Sencor SUB 2700WH | 2 499 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →