Електропростирадло Sencor SUB 1700WH
Фото 6 |
Sencor SUB 1700WH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SUB 1700WH
Усі ціни 18 →SENCOR SUB 1700WH | 1 121 грн. |
Електроковдра Sencor Sub 1700WH 150х80 см (6527342) | 1 618 грн. |
Электроодеяло Sencor Sub 1700WH 150х80 см (6527342) | 1 508 грн. |
SENCOR SUB 1700WH | 1 115 грн. |
Ковдра з підігрівом Sencor SUB 1700WH | 1 599 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →