Електрогрілка для ніг Sencor SUB 0700BE
Фото 6 |
Sencor SUB 0700BE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SUB 0700BE
Усі ціни 6 →Электрогрелка для ног Sencor Sub 0700BE | 1 781 грн. |
Sencor SUB 0700BE 41008823 | 1 399 грн. |
Sencor SUB 0700BE SUB0700BE | 1 399 грн. |
Sencor SUB 0700BE | 1 110 грн. |
Електрогрілка для ніг SENCOR SUB 0700BE | 1 799 грн. |
Електрогрілка для ніг SENCOR SUB 0700BE | 1 325 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →