Навушники
Sennheiser Momentum True Wireless 4
Відео 8Фото 11 |
Sennheiser Momentum True Wireless 4 |
|
Адаптивна система шумозаглушення – автоматично підлаштовується під рівень зовнішнього шуму. Кейс за допомогою бездротової зарядки. Bluetooth v 5.4, aptX Lossless. Автономність до 30 год.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser Momentum True Wireless 4
Усі ціни 46 →Навушники SENNHEISER MOMENTUM True Wireless 4 Black (700365) | 12 899 грн. |
Навушники Sennheiser Momentum True Wireless 4 Black Copper (700367) | 12 899 грн. |
Бездротові навушники Sennheiser Momentum True Wireless 4 Black Graphite 70 | 12 899 грн. |
Наушники Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 White Silver (700366) 700366 | 11 999 грн. |
Навушники Sennheiser Momentum True Wireless 4 Black | 12 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →