Навушники
Sennheiser IE 100 Pro Wireless
Відео 10Фото 13 |
Sennheiser IE 100 Pro Wireless |
|
Навушники Sennheiser IE 100 Pro Wireless мають можливість жротового підключення (кабель в комплекті).
Sennheiser IE 100 Pro — версія без Bluetooth кабелю в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser IE 100 Pro Wireless
Усі ціни 28 →Навушники Sennheiser IE 100 PRO Wireless (Black) 509171 | 6 449 грн. |
Навушники Sennheiser IE 100 PRO Wireless Black (509171) | 6 409 грн. |
Безпровідні навушники Sennheiser IE 100 Pro Wireless Black 509171 | 6 409 грн. |
Наушники с микрофоном Sennheiser IE 100 PRO Wireless Black (509171) 509171 | 6 409 грн. |
Sennheiser Sennheiser IE 100 Pro Wireless Red | 6 409 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →