Навушники
Sennheiser Momentum
Відео 1Фото 6 |
Sennheiser Momentum |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser Momentum
Усі ціни 12 →Навушники Sennheiser MOMENTUM Sport (Black) 700304 | 14 199 грн. |
Навушники Sennheiser Momentum Sport Burned Olive (700306) | 14 189 грн. |
Бездротові навушники Sennheiser Momentum Sport Black 700304 | 14 189 грн. |
Sennheiser Sennheiser MOMENTUM Sport Burned Olive | 14 189 грн. |
Навушники Sennheiser Momentum Sport TWS Black (700304) 700304 | 14 189 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →