Sennheiser PC 5 Chat (508328)
Відео 6Фото 4 |
Sennheiser PC 5 Chat |
|
Добротна офісна накладна дротова гарнітура відкритого типу з мікрофоном опускається на дужці. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на використання з персональними, комп'ютерами, моноблоками і ноутбуками. Має просту і легку конструкцію, що складається з регульованого пластикового оголів'я і зручних чаш з невеликими м'якими амбушюрами. Легко сідає на голову будь-якого розміру, не викликає виражених дискомфортних відчуттів при тривалому використанні.
Навушники Sennheiser PC 5 CHAT оснащуються якісними динамічними випромінювачами зі стандартним імпедансним опором (32 Ом), які можуть відтворювати якісне звучання повного частотного діапазону (від 42 до 17000 Гц). Їх можливостей цілком достатньо для будь-якої роботи, включаючи прийом/здійснення телефонних дзвінків і прослуховування різного аудіо/відеоконтенту. Мікрофон на дужці має широку діаграму спрямованості і забезпечує гідну якість передачі голосу. Для підключення передбачений міцний і еластичний двометровий кабель з двостороннім підведенням і роз'ємом 4-pin mini-Jack 3.5 mm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Купити Sennheiser PC 5 Chat
Усі ціни 70 →EPOS PC 5 (1000445) Black 1000445 | 1 050 грн. |
Навушники Sennheiser EPOS PC 5 Chat (1000445) 1000445 | 999 грн. |
Навушники On-Ear EPOS PC 5 Chat,mini-jack (1000445) Black | 1 050 грн. |
Гарнітура Sennheiser/ EPOS PC 5 CHAT (1000445) | 1 050 грн. |
Навушники Sennheiser Epos PC 5 Chat 1000445 | 1 079 грн. |