Електрочайник Severin WK 3497 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Severin WK 3497 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin WK 3497 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Електрочайник Severin WK 3497 | 1 599 грн. |
Електрочайник Severin WK 3497 (WK3497) WK3497 | 1 789 грн. |
Електрочайник Severin WK 3497 | 1 959 грн. |
Severin Електрочайник Severin WK 3497 (WK3497) WK3497 | 1 789 грн. |
Электрочайник Severin WK 3497 | 1 959 грн. |
Електрочайник SEVERIN WK 3497 | 1 599 грн. |
Додаткові функції і можливості електрочайника Severin WK 3497:
- Обертання на підставці на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →