Електрочайник Severin WK 3469 нержавіюча сталь
Фото 5 |
Severin WK 3469 нержавіюча сталь чорний |
|
Знімний і миється фільтр від накипу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin WK 3469 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Електрочайник Severin WK 3469 (WK3469) WK3469 | 1 599 грн. |
Severin WK 3469 WK3469 | 1 599 грн. |
Електрочайник Severin WK 3469 | 1 599 грн. |
Електрочайник SEVERIN WK 3469 (WK3469) WK3469 | 1 392 грн. |
Severin Електрочайник Severin WK 3469 (WK3469) WK3469 | 1 599 грн. |
Електрочайник SEVERIN WK 3469 | 1 599 грн. |
Модификації Severin WK 3469
Ціни на Severin WK 3469 |
---|---|---|---|---|
Severin WK 3469 нержавіюча сталь | від 1 392 грн. | 6 пропозицій | ||
Severin WK 9553 чорний | від 1 672 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →