Електрочайник Severin WK 3419 білий
Фото 8 |
Severin WK 3419 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin WK 3419 білий
Усі ціни 6 →Електрочайник Severin WK 3419 | 1 599 грн. |
Електрочайник Severin WK 3419 | 1 782 грн. |
Електрочайник Severin WK 3419 | 1 959 грн. |
Severin Електрочайник Severin WK 3419 | 1 782 грн. |
Электрочайник Severin WK 3419 | 1 959 грн. |
Електрочайник Severin WK 3419 | 1 593 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →