Зволожувач повітря Sharp UA-HD60E-L
Відео 3Фото 9 |
Sharp UA-HD60E-L - сірий |
|
Як мити зволожувач повітряОсновні рекомендації щодо догляду за зволожувачами повітря
Як вибрати зволожувач повітря та мийку повітряВідмінності та ключові критерії вибору ультразвукового зволожувача чи мийки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp UA-HD60E-L
Усі ціни 24 →Sharp Sharp UA-HD60E-L | 19 999 грн. |
Очищувач повітря SHARP UA-HD60E-L | 19 599 грн. |
Sharp UA-HD60E-L офіційна гарантія | 18 499 грн. |
Воздухоочиститель sharp ua-hd60e-l | 20 137 грн. |
Очиститель воздуха Sharp Air Purifier UA-HD60E-L | 21 990 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sharp UA-HD60E-L
Ціни на Sharp UA-HD60E-L |
---|---|---|---|---|
Sharp UA-HD50E-L | від 15 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Sharp UA-HD60E-L | від 18 306 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →