Домкрат Shturmovik BBC-1500T
Shturmovik BBC-1500T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shturmovik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shturmovik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shturmovik BBC-1500T
Усі ціни 7 →Домкрат механічний гвинтовий ромб Штурмовик 1.5 т з тріскачкою висота підй | 705 грн. |
Домкрат ромб 1.5 т BBC-1500T з трещеткой | 799 грн. |
Домкрат гвинтовий ромб з тріскачкою 1.5т Штурмовик BBC-1500Т | 599 грн. |
Домкрат ромб "Штурмовик" 1,5т короб. з тріскачкою, висота підйому 390 мм. | 703 грн. |
Домкрат ромб 1.5т BBC-1500T з тріскачкою | 599 грн. |
Домкрат Штурмовик ВВС-1500Т 1,5т з тріскачкою | 627 грн. |
Домкрат механічний з тріскачкою Штурмовик ВВС-1500Т, 1,5т, 104/390мм | 860 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →