Фляга-термос SIGG H&C Glass WMB 0.4 L 0.4 л
Фото 4 |
SIGG H&C Glass WMB 0.4 L |
|
Тримає тепло до 1 години і холод до 2 годин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SIGG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SIGG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SIGG H&C Glass WMB 0.4 L 0.4 л
Усі ціни 28 →Термофляга SIGG H/C Glass WMB 0,4 L 8555.90 | 870 грн. |
Термофляга SIGG H&C Glass WMB 0,4 L 8539.40 White | 870 грн. |
Термофляга SIGG HC Glass WMB 0,4 L white | 870 грн. |
Термофляга SIGG H&C Glass WMB 0,4 L 8539.40 White | 1 001 грн. |
Термофляга SIGG H/C Glass WMB 0,4 L 8599.00 | 870 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →