Об'єктив Sigma 24mm f/1.4 Art DG DN
Фото 32 |
Sigma 24mm f/1.4 Art DG DN |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Що в імені моєму? Маркування об'єктивів SigmaКомбінації символів у назві об'єктива розкривають більшість його секретів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 24mm f/1.4 Art DG DN
Усі ціни 9 →Об'єктив Sigma A 24mm f/1.4 DG DN Sony E | 43 501 грн. |
Sigma A 24mm f/1.4 DG DN Sony E | 42 440 грн. |
Sigma 24mm f/1.4 Art DG DN | 56 621 грн. |
Sigma 24mm f/1.4 DG DN Art (Sony E) | 33 033 грн. |
Об'єктив Sigma 24mm f/1.4 Art DG DN | 42 171 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →