Об'єктив Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 Sports OS HSM DG
Відео 1Фото 10 |
Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 Sports OS HSM DG |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Що в імені моєму? Маркування об'єктивів SigmaКомбінації символів у назві об'єктива розкривають більшість його секретів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 Sports OS HSM DG
Усі ціни 19 →Довгофокусний об'єктив Sigma AF 60-600mm f/4,5-6,3 DG OS HSM sport | 74 810 грн. |
Sigma AF 60-600mm f/4,5-6,3 DG OS HSM sport ( Canon) | 74 400 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Sigma Af 60-600mm f/4.5-6.3 Dg Os Hsm sport (Niko | 82 057 грн. |
Объектив для фотоаппарата Sigma Af 60-600mm f/4.5-6.3 Dg Os Hsm sport (Nik | 81 229 грн. |
Об'єктив Sigma 60-600 mm f/4.5-6.3 DG DN OS Sports / Sony E | 98 728 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →