Об'єктив Sigma 35mm f/1.4 Art DG DN
Відео 9Фото 11 |
Sigma 35mm f/1.4 Art DG DN |
|
Світлосильний ширококутник під кавалерію повнокадрових бездзеркальних фотоапаратів Sony, Leica і Panasonic. Модель приписана до художньої лінійки оптики Sigma Art і заточена під різнопланові жанри зйомок — пейзажі, Ростові портрети, стріт-фотографію і т.п. оптична схема фікс-об'єктива складається з 15 елементів в 11 групах. У ній застосовані Асферичні лінзи, елементи з низькою і наднизькою дисперсією для усунення усіляких артефактів на манер дисторсій і хроматичних аберацій.
На заздрість багатьом портретникам діафрагма у Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art має 11-пелюсткову конструкцію. На її прикритих отворах можна домогтися отримання ідеальних кругляшей в зоні нерізкості при промальовуванні боке. Фокусується об'єктив з відстані від 30 см.поблизу оправи Фікса нарізана різьба для установки світлофільтрів калібру 67 мм. Модель додає до «тушці» фотоапарата близько 645 г ваги. Розміри об'єктива в діаметрі становлять 75.5 мм, в довжину-109.5 мм.Кільця управління на борту оптики застосовуються для ручного наведення на різкість і діафрагмування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 35mm f/1.4 Art DG DN
Усі ціни 19 →Стандартний об'єктив Sigma AF 35mm f/1,4 DG DN Art | 30 710 грн. |
Sigma AF 35mm f/1,4 DG DN Art (Sony E) | 29 800 грн. |
Об'єктив Sigma AF 35mm f/1.4 DG DN Art Sony E-mount (00-85126-30365-5) | 29 899 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Sigma Af 35mm F1.4 Dg Dn Art (Leica) | 33 587 грн. |
Объектив для фотоаппарата Sigma Af 35mm F1.4 Dg Dn Art (Leica) | 32 957 грн. |