Похідний ніж NEO Tools 63-027
Відео 1Фото 2 |
NEO Tools 63-027 |
|
Роз'ємний корпус дає можливість одночасно користуватися ножем і виделкою.
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO Tools 63-027
Усі ціни 18 →Neo Tools 63-027 | 459 грн. |
Neo Tools Neo Tools 63-027 | 491 грн. |
Ніж NEO 63-027 складний туристичний з виделкою та ложкою | 565 грн. |
Складаний ніж NEO Tools 63-027 | 460 грн. |
Мультитул Neo Tools складаний (63-027) 63-027 | 491 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →