Об'єктив Sigma 70-200mm f/2.8 OS AF HSM APO EX DG
Відео 1Фото 5 |
Sigma 70-200mm f/2.8 OS AF HSM APO EX DG |
|
Досить прогресивний телеоб'єктив під матриці full frame. Традиційно для пристроїв Sigma випускається в декількох модифікаціях, під різні системи: Canon (байонет EF), Nikon (байонет F), Pentax (байонет K), Sigma (байонет SA) і Sony/Minolta (байонет A). Діапазон фокусних відстаней дорівнює 70-200 мм, а ось світлосила постійна на всьому проміжку — f/2.8. Діафрагма має 9 пелюсток, її мінімальне значення — 22. Також варто відзначити стабілізатор зображення і ультразвуковий привод автофокусування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 70-200mm f/2.8 OS AF HSM APO EX DG
Усі ціни 6 →Довгофокусний об'єктив Sigma AF 70-200mm f/2,8 DG OS HSM S | 54 010 грн. |
Sigma AF 70-200mm f/2,8 DG OS HSM S (Canon) | 52 500 грн. |
Объектив для фотоаппарата Sigma Af 70-200mm f/2.8 Dg Os Hsm Sports (Canon) | 56 777 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Sigma Af 70-200mm f / 2.8 Dg Os Hsm Sports (Canon | 56 984 грн. |
Sigma 70-200mm f/2.8 DG OS HSM Sports Nikon F | 54 000 грн. |
Sigma 70-200mm f/2.8 OS AF HSM APO EX DG | 80 524 грн. |
0 0 2 12 |
СУПЕР! Не знайшов. користуюся Sigma 70-200mm f/2.8 OS AF HSM APO EX DG місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
На вторинному ринку трапляються нульові екземпляри, за півціни. Побачте-беріть однозначно. Хоча і повну ціну він вам відпрацює на 200%. Але тільки тим, кому потрібно саме таке скло. Об'єктив не для чайників.
А головне прочитайте інструкцію, і правильно налаштуйте свою камеру. Будете здивовані. Різкий, робоча 2,8 по всьому діапазону, фокусується миттєво, стаб тримає мертво. У повний місяць знімав місяць, робив портрети з руки на 200, вночі, без спалаху!
Можливості мого D600 розкриті заново.Квітопередача,глибина кольору приголомшливі.ХА - 0!!! Дисторсія та віньєтування-ха! У мого екземпляра їх немає. Для тих, що розуміють і вміють-недоліків немає. користуюся Sigma 70-200mm f/2.8 OS AF HSM APO EX DG місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Компанія Sigma пропонує безліч більш доступних альтернатив «рідним» стеклам розробки і виробництва акул фотоотрасли. Однією з таких є телеоб'єктив Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG APO OS HSM з високою постійною світлосилою f/2.8 на всьому діапазоні зумування.
Внутрішнє фокусування
У великий і важкий корпус об'єктива помістили оптичну схему у складі 22 елементів у 17 групах. Всі лінзи переміщаються всередині корпусу як при наведенні на різкість, так і при зміні фокусної відстані, завдяки чому об'єктив не змінюється в розмірах під час роботи. Збільшити його довжину здатна комплектна пелюсткова бленда з окремим подовжувачем для використання в парі з камерами формату APS-C (в силу більш вузького кута огляду вони більш схильні паразитних засветкам).
Характер малюнка
Висококласні оптичні характеристики об'єктива підкреслює реальна картина його експлуатації — щасливі володарі лінзи залишаються задоволеними бритвеної різкістю, чудовою передачею кольору і мінімальним впливом на знімок хроматичної аберації. А при використанні об'єктива як портретника окремої поваги заслуговує ефектне боке, яке прорисовується за допомогою 9-пелюсткової діафрагми.
Розвинена ергономіка
Тим, хто не мав справи з оптикою Sigma, спершу буде здаватися незвичним розташування кілець зумування і ручного фокусування — вони розташовані навпаки в порівнянні із звичною позицією. Причому доступ до них може перекриватися вищезгаданої блендою при її установці зворотною стороною. З інших органів управління на корпусі об'єктива є перемикач режиму наведення на різкість і трипозиційний важіль вибору режиму роботи стабілізатора. У першому з них стаб вимкнений, у другому він компенсує коливання у горизонтальній і вертикальній площині, а в другому — суто по горизонталі.
Виграш у ціні
Об'єктив випускається у версіях під найбільш поширені дзеркальні байонети. І хоча його вартість не повертається язик назвати низькою, у порівнянні з власними рішеннями Nikon, Canon і Sony лінза надає практично дворазовий виграш у ціні. На решту здачу краще поповнити свій парк оптики якимось з безлічі фіксів, будь він ширококутним, портретним або макрооб'єктивом.
Жодних промахів по фокусу, різкість на відкритій по всіх фокусних, світлосила!
Давно мріяв знімати світлосильним телевізором. Мрія збулася на всі сто!
Підтримаю-скло не для всіх. Потрібно розуміти, що ти від нього хочеш.
Але який малюнок, які кольори!
Як портретник чудовий.