Набір інструментів Yato YT-38561
Фото 6 |
Yato YT-38561 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38561
Усі ціни 19 →Набор торцевых головок 6-22 мм 3/8" Yato в кейсе, 22 шт YT-38561 | 1 499 грн. |
Набор инструмента Yato 3/8" 22ед. 6PT (YT-38561) | 1 370 грн. |
Набір головок торцевих YATO 3/8" М6-22 22шт (YT-38561) | 1 156 грн. |
Набір інструментів Yato YT-38561 | 1 653 грн. |
Набор головок Yato YT-38561. | 1 404 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →