Набір інструментів Sigma 6010191
Фото 3 |
Sigma 6010191 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6010191
Усі ціни 7 →Ключ Sigma набор рожково-накидных 8шт 6-19мм CrV head polished (6010191) 6 | 445 грн. |
Ключ Sigma набір ріжково-накидних 8шт 6-19мм CrV head polished (6010191) 6 | 287 грн. |
Sigma Ключ Sigma набір ріжково-накидних 8шт 6-19мм CrV head polished (6010 | 287 грн. |
Sigma Ключи рожково-накидные Sigma 8шт 6-19мм CrV head polished (6010191) | 287 грн. |
Набір ключів ріжково-накидних Sigma 8 предметів 6 - 19 мм CrV (6010191) | 287 грн. |
Ключі ріжково-накидні 8шт 6-19мм CrV head polished SIGMA (6010191) | 287 грн. |
Ключ Sigma набір ріжково-накидних 8шт 6-19мм CrV head polished (6010191) | 425 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Sigma 6010191:
- Розміри:
- 6, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →