Набір інструментів Intertool HT-1101
Фото 5 |
Intertool HT-1101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-1101
Усі ціни 23 →Intertool Intertool HT-1101 | 349 грн. |
Набір ключів гайкових Intertool HT-1101 | 346 грн. |
Intertool Набор ключей накидных Intertool 6 шт 6-17 мм CrV (HT-1101) | 349 грн. |
Набір накидних ключів Intertool 6 предметів 6-17 мм Cr-V (HT-1101) | 399 грн. |
Набір накидних ключів Intertool HT-1101 - 6 шт. (6-17 мм) Storm (DR-000006 | 395 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool HT-1101:
- Розміри:
- 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →