Набір інструментів KING TONY 20307PR
KING TONY 20307PR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 20307PR
Набор ключей Torx Г-образных King Tony 7ед. (20307PR) | 319 грн. |
Ключ KING TONY Г-образный Torx Т10-Т40, 7 шт. (20307PR) 20307PR | 343 грн. |
Ключ KING TONY Г-подібний Torx Т10-Т40, 7 шт. (20307PR) 20307PR | 315 грн. |
KING TONY Ключ KING TONY Г-подібний Torx Т10-Т40, 7 шт. (20307PR) 20307PR | 315 грн. |
Ключ KING TONY Г-подібний Torx Т10-Т40, 7 шт. (20307PR) | 370 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів KING TONY 20307PR:
- Розміри:
- T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40
РекомендуємоПорівняти в таблиці →