Набір інструментів Sigma 6010201
Sigma 6010201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6010201
Усі ціни 8 →Ключ Sigma набор рожково-накидных 12шт 6-22мм CrV head polished (6010201) | 401 грн. |
Ключ Sigma набір ріжково-накидних 12шт 6-22мм CrV head polished (6010201) | 343 грн. |
Sigma Ключи рожково-накидные Sigma 12шт 6-22мм CrV head polished (6010201) | 441 грн. |
Набір ключів ріжково-накидних Sigma 12 предметів 6 - 22 мм CrV (6010201) | 441 грн. |
Sigma Ключ Sigma набір ріжково-накидних 12шт 6-22мм CrV head polished (601 | 343 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості набору інструментів Sigma 6010201:
- Розміри:
- 6х6, 7х7, 8х8, 9х9, 10х10, 11х11, 12х12, 13х13, 14х14, 17х17, 19х19, 22х22 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →