Набір інструментів Sigma 6010321
Sigma 6010321 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6010321
Усі ціни 7 →Ключ Sigma набор рожковых 8шт 6-22мм CrV satine (6010321) 6010321 | 436 грн. |
Ключ Sigma набір ріжкових 8шт 6-22мм CrV satine (6010321) 6010321 | 407 грн. |
Sigma Ключи рожковые Sigma 8шт 6-22мм CrV satine (6010321) | 428 грн. |
Набір ключів ріжкових Sigma 8 предметів 6 - 22 мм CrV (6010321) | 428 грн. |
Sigma Ключ Sigma набір ріжкових 8шт 6-22мм CrV satine (6010321) 6010321 | 407 грн. |
Набір ключів ріжкових Sigma 8 предметів 6 - 22 мм CrV (6010321) | 428 грн. |
Ключі ріжкові 8шт 6-22мм CrV satine SIGMA (6010321) | 428 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Sigma 6010321:
- Розміри:
- 6х7, 8х9, 10х11, 12х13, 14х15, 16х17, 18х19, 20х22 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →