Набір інструментів Sigma 4001061
Фото 3 |
Sigma 4001061 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 4001061
Усі ціни 11 →Набір викруток Sigma 27шт (4001061) | 551 грн. |
Набор отверток Sigma с битами 27шт CrV (кейс) (4001061) 4001061 | 538 грн. |
Набір викруток Sigma з бітами 27шт CrV (кейс) (4001061) 4001061 | 523 грн. |
Sigma Набір викруток Sigma з бітами 27шт CrV (кейс) (4001061) 4001061 | 523 грн. |
Sigma Набор отверток + биты 27шт Sigma CrV (кейс) (4001061) | 551 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Sigma 4001061:
- Розміри викруток: SL3x75, SL4x100, SL6x125, SL6х150, PH1x75, PH2x100 мм
- Біти: SL4.5, 6.0, 7.0; PH0, 1, 2, 3; H2, 3, 4, 5, 6; T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40
РекомендуємоПорівняти в таблиці →