Фарбопульт Sigma 6812051
Фото 9 |
Sigma 6812051 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6812051
Усі ціни 13 →Краскопульт Sigma 6812051 | 1 032 грн. |
Фарбопульт Sigma HVLP 1.4 мм з верхнім баком 600 мл (6812051) | 1 061 грн. |
Фарбопульт Sigma HVLP 1.4 (хром) верхній бак (пласт) (6812051) | 1 239 грн. |
Краска пульт Sigma HVLP 1.4 (хром) верхний бак (слой) (6812051) 6812051 | 1 031 грн. |
Фарборозпилювач Sigma HVLP d1,4 (6812051) | 1 061 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →