Фарбопульт Sigma 6816121
Фото 9 |
Sigma 6816121 |
|
Модель має функцію швидкознімного механізму, що дозволяє швидко розбирати і збирати модель для чищення або заправки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6816121
Усі ціни 11 →Краскопульт электрический Sigma 6816121 | 1 899 грн. |
Фарборозпілювач Sigma HVLP-350 Вт. (6816121) | 2 081 грн. |
Краскопульт Sigma электрический HVLP 350Вт 1.8/2.6мм 800мл/мин, нижний бак | 1 980 грн. |
Фарборозпилювач електричний Sigma HVLP 350Вт d1,8/2,6мм (6816121) | 2 081 грн. |
Фарбопульт Sigma електричний HVLP 350Вт 1.8/2.6мм 800мл/хв, нижній бак, 80 | 2 081 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →