Фарбопульт Sigma 6811031
Sigma 6811031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6811031
Усі ціни 6 →Фарбопульт Sigma HP 1.5 мм c нижнім баком 1000 мол (6811031) | 601 грн. |
Фарбопульт Sigma HP 1.5 мм з нижнім баком 1000 мол (6811031) | 601 грн. |
Sigma Краскораспылитель Sigma HP ?1.5 с н/б (мет) (6811031) | 601 грн. |
Фарборозпилювач Sigma HP 1.5 мм c нижнім баком 1000 мол (6811031) | 601 грн. |
Фарборозпилювач HP 1.5 з н/б (мет) SIGMA (6811031) | 601 грн. |
Фарборозпилювач Sigma HP 1.5 мм з нижнім баком 1000 мл (6811031) | 601 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →