Пральна машина Sigma XPB40-288 білий
Sigma XPB40-288 |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma XPB40-288 білий
Усі ціни 7 →Стиральная машина полуавтомат Sigma XPB40-288 Brown | 2 860 грн. |
Міні пральна машина роторна туристична Sigma XPB40-288 кемпінгова з віджим | 4 999 грн. |
Стиральная машина полуавтомат Sigma XPB40-288 Brown | 2 854 грн. |
Пральна машина напівавтомат Sigma XPB40-288 Blue | 2 854 грн. |
Пральна машина напівавтомат Sigma XPB40-288 Brown | 2 854 грн. |
Стиральная машина полуавтомат Sigma XPB40-288 Blue | 2 860 грн. |
Туристична кемпінгова міні пральна машина Sigma XPB40-288 роторна з віджим | 4 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →