SSD Silicon Power PC60 SP512GBPSDPC60CK 512 ГБ
Відео 5Фото 5 |
Silicon Power SP512GBPSDPC60CK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Silicon Power PC60 SP512GBPSDPC60CK
Ціни на Silicon Power PC60 SP512GBPSDPC60CK |
---|---|---|---|---|
Silicon Power PC60 SP256GBPSDPC60CK 256 ГБ | від 1 820 грн. | 2 пропозиції | ||
Silicon Power PC60 SP512GBPSDPC60CK 512 ГБ | від 2 624 грн. | 2 пропозиції | ||
Silicon Power PC60 SP020TBPSDPC60CK 2 ТБ | від 5 375 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →