SSD Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 120 ГБ
Відео 5Фото 4 |
Silicon Power SP120GBSS3S55S25 120 ГБ240 ГБ |
|
Одна з найдоступніших моделей SSD-накопичувачів ємністю 120 Гб з інтерфейсом SATA 3. Позиціонується як продукт початкової цінової категорії, призначений для використання в якості системного диска персонального домашнього/офісного комп'ютера або ноутбука, використовуваного для вирішення тривіальних побутових і професійних завдань. Завдяки стандартному форм-фактору 2,5" і невеликій товщині (7 мм) підійде для установки в будь-повно - і великорозмірні моделі ноутбуків.
Головною перевагою SSD-накопичувача Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 є можливість швидкого доступу до довільно обраного блоку даних і пристойна швидкість читання/запису (460/370 Мбайт/с). За цим ключовим параметрам пристрій багаторазово перевершує будь-які моделі споживчих HDD-накопичувачів. Апаратною основою накопичувача став багатоканальний контролер Phison, що забезпечує швидкісне SLC-кешування запису, причому об'єм швидкого запису порівняно невеликий і може досягати 4 Гб. Також підтримуються актуальні LDPC ECC-алгоритми апаратної корекції помилок, S. M. A. R. T.-моніторинг, технології NCQ і TRIM. Використання такого SSD-накопичувача для модернізації домашнього ПК або ноутбука, обладнаного системним HDD, дозволяє в 2-3 разів прискорити завантаження операційної системи, ресурсномістких додатків та ігор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 120 ГБ
Усі ціни 22 →Накопитель SSD 2.5" 120GB Silicon Power (SP120GBSS3S55S25) | 610 грн. |
Silicon Power Slim S55 120 GB (SP120GBSS3S55S25) | 496 грн. |
SSD накопитель Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 | 536 грн. |
SSD накопичувач 120Gb Silicon Power Slim S55 (SP120GbSS3S55S25) SP120GBSS3 | 499 грн. |
Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 | 649 грн. |
10 7 6 17 |
Купив цю модель під систему. Ноутбук запускається значно швидше, ніж на HDD. За півроку користування дефектами не виявив. Швидкість роботи ------- Дмитрий: користуюся Silicon Power SP120GBSS3S55S25 кілька місяців |
Не раджу цю модель. За три місяці висипалося 65% секторів. Контроль йде програмою Hard Disk Sentinel. Здоров'я диска залишилося 35%. Диск тупо під систему. Вінда 10 швидше жере саме цей диск. Кожні 2 _ 3 дні бід сектор. Заявлена швидкість відповідає на 100% Три роки гарантії. Але по-моєму він і року не проживе. Швидко сипеться. Може, так потрапив, але факт такий є. До завершення гарантії не доживе. Александр Лябах: користуюся Silicon Power SP120GBSS3S55S25 кілька місяців |
Шукав собі SSD не під систему, а під файли (диск D), для ігор в основному все інше онлайн. Звичайні HDD дістали своїм тріском, дійшло до того, що гвинт перекрикував всі кулера разом узяті. Взяв собі такий SSD на 240 Гб, цілком задоволений, тепер тиша в кімнаті, краса. У комплекті нічого не було, тільки SSD у коробочці під блістером. Накопичувач підключений до SATA 3, заміряв спеціально для вас швидкість зчитування та запису за допомогою програми CrystalDiskMark. Read – 545 Mb/s, Write – 423 Mb/s. Як бачимо показники трохи навіть відрізняються від того, що заявлено в характеристиках виробником і це приємно. Так, ціна цілком прийнятна, теж приємний момент. Для порівняння під диск С у мене стоїть Kingston A400, 120 Gb, там: Read – 514 Mb/s, Write – 285 Mb/s. Тихий, спритний, не дорогий Немає Віктор С.: користуюся Silicon Power SP240GBSS3S55S25 кілька місяців |
Модификації Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25
Ціни на Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 120 ГБ | від 489 грн. | 22 пропозиції | ||
Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 ГБ | від 739 грн. | 21 пропозиція |