SSD Transcend ESD270C TS500GESD270C 500 ГБ
Відео 4Фото 6 |
Transcend TS500GESD270C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD270C TS500GESD270C 500 ГБ
Усі ціни 16 →Transcend ESD270C 3D NAND 500GB USB 3.1 (TS500GESD270C) TS500GESD270C | 2 585 грн. |
SSD накопичувач Transcend ESD270C 500 GB (TS500GESD270C) ESD270C 500 GB (T | 2 153 грн. |
Зовнішній SSD-накопичувач Transcend ESD270C 500GB Black (TS500GESD270C) TS | 2 319 грн. |
Накопитель SSD USB 3.1 500GB Transcend (TS500GESD270C) TS500GESD270C | 2 458 грн. |
SSD накопичувач Transcend ESD270C 500 GB (TS500GESD270C) | 2 698 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend ESD270C TS500GESD270C
Ціни на Transcend ESD270C TS500GESD270C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD270C TS250GESD270C 250 ГБ | від 1 789 грн. | 2 пропозиції | ||
Transcend ESD270C TS500GESD270C 500 ГБ | від 2 153 грн. | 16 пропозицій | ||
Transcend ESD270C TS1TESD270C 1 ТБ | від 3 458 грн. | 4 пропозиції | ||
Transcend ESD270C TS2TESD270C 2 ТБ | від 5 772 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →