SSD Silicon Power P34A60 M.2 SP256GBP34A60M28 256 ГБ
Відео 7 |
Silicon Power SP256GBP34A60M28 |
|
Молодша модель з сімейства M. 2 SSD-накопичувачів з інтерфейсом PCI-Е Gen3 x4 (NVMe v1.3). Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2019 року, призначений для оснащення багатофункціональних домашніх і ігрових комп'ютерів середнього рівня, ноутбуків і бюджетних робочих станцій. Відрізняється вражаючою продуктивністю введення/виводу, значною швидкістю читання/запису (2200/1600 Мбайт/с) і малої латентністю.
SSD-накопичувач Silicon Power P34A60 M. 2 SP256GBP34A60M28 заснований на 4-канальному контролер Silicon Motion SM2263XT. Цей чип позбавлений DRAM-буфера для зберігання таблиці трансляції адрес, але, завдяки технології HBM (Host Memory Buffer), може використовувати для цього частину системної пам'яті. Варто відзначити, що повноцінну підтримку технології HBM забезпечує тільки Windows 10, а на більш старих версій цієї операційної системи може спостерігатися півтора-дворазове зниження продуктивності.
Для зберігання даних використовується якісна 64-шарова флеш-пам'ять TLC 3D NAND. Контролер підтримує технологію високошвидкісного SLC-кешування операцій запису об'ємом до 8 Гб, що гарантує високу швидкодію накопичувача в якості системного диска і інших типових ситуаціях побутового використання. Заявлений ресурс запису (150 Тб) дозволяє протягом 10 років щодня записувати по 40 Гб даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power P34A60 M.2 SP256GBP34A60M28 256 ГБ
Усі ціни 13 →SSD накопичувач Silicon Power P34A60 256 GB (SP256GBP34A60M28) | 1 060 грн. |
SSD накопитель Silicon Power P34A60 256 GB (SP256GBP34A60M28) SP256GBP34A6 | 1 110 грн. |
Накопитель SSD Silicon Power P34A60 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe 256GB SP256GBP34 | 1 050 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 256 Гб PCI-E 3.0 x4 Silicon Power (SP256GBP34A60M | 986 грн. |
Silicon Power P34A60 256 GB (SP256GBP34A60M28) SP256GBP34A60M28 | 1 099 грн. |
П'ятирічна гарантія, ресурс запису 150 TBW. При роботі у ноуті прогрівався до 45 градусів, при роботі у десктопі відчуває собі краще (40-41 градус). Олександр Котелевський: користуюся Silicon Power SP256GBP34A60M28 більше року |
Модификації Silicon Power P34A60 M.2 SP256GBP34A60M28
Ціни на Silicon Power P34A60 M.2 SP256GBP34A60M28 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power P34A60 M.2 SP256GBP34A60M28 256 ГБ | від 986 грн. | 14 пропозицій | ||
Silicon Power P34A60 M.2 SP512GBP34A60M28 512 ГБ | від 1 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Silicon Power P34A60 M.2 SP002TBP34A60M28 2 ТБ | від 5 489 грн. | 2 пропозиції |
На кінець 2023 року нічого особливого собою не являє, але це надійна робоча ковзаня.