SSD Silicon Power Ace A55 SP128GBSS3A55S25 128 ГБ
Відео 18Фото 6 |
Silicon Power SP128GBSS3A55S25 |
|
Доступний SSD-накопичувач невеликого об'єму (128 Гб) з інтерфейсом SATA 3. Побудований на основі зв'язки перевіреного часом і ефективного контролера від Silicon Motion з багатошарової флеш-пам'яттю типу TLC 3D NAND. Позиціонується як продукт початкової цінової категорії, призначений для використання в якості системного диска в стаціонарних/мобільних системах базового середнього рівня.
Може застосовуватися для модернізації існуючих персональних побутових/офісних комп'ютерів, що експлуатуються в типових сценаріях з невисоким навантаженням на дискову підсистему. Відрізняється доступною вартістю, високою енергоефективністю і гідними показниками швидкості читання/запису (560/450 МБайт/с). Безбуферний контролер SM2258XT (спрощена версія топового чипсета SM2258) забезпечує швидкісне SLC-кешування запису в буфер об'ємом 4 Гб.
Підтримуються технології S. M. A. R. T., NCQ, TRIM і апаратна LDPC-корекція помилок. Пристойні показники швидкодії в поєднанні з низькою латентністю дають змогу досягти швидкого завантаження операційної системи і ресурсномістких додатків. Сподобається накопичувач і любителям ігор — вражаюче швидке завантаження карт або непомітна динамічне підвантаження частин відкритого ігрового світу не залишать байдужим більшість ощадливих геймерів. Гарантований ресурс запису не заявлений, але є повноцінна 3-річна гарантія.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power Ace A55 SP128GBSS3A55S25 128 ГБ
Усі ціни 35 →Накопитель SSD 2.5" 128GB Silicon Power (SP128GBSS3A55S25) | 645 грн. |
SSD-накопичувач Silicon Power Ace A55 128GB 2.5" SATAIII TLC (SP128GBSS3A5 | 559 грн. |
Silicon Power Ace A55 128 GB (SP128GBSS3A55S25) | 513 грн. |
Silicon Power 2.5" 128GB SP128GBSS3A55S25 | 599 грн. |
SSD накопитель Silicon Power Ace A55 128 GB (SP128GBSS3A55S25) SP128GBSS3A | 556 грн. |
Не беріть у мене та 1.5 року не прожив Швидкість Час працездатності Jey West: користуюся Silicon Power SP128GBSS3A55S25 більше року |
Простенький ssd, причому взагалі по одягу зрозуміло. Звичайна прозора пластикова тара, і сам диск, все. Ні кріплень, нічого. Я особисто не проти, просто говорю як є. Функціонально також звичайний диск. Пікова швидкість що я виміряв трохи більше 500 мегабайт під час читання та 400-410 на запис. Єдине, що файли більше 18 гігабайт під кінець забивають буфер, і швидкість з 400 падає до 100-80 мегабайт. У принципі не критично, та й таке дуже рідко перекидається на диск. Використовую його як головне, під операційну систему. Замінив мені звичайний жорсткий, але система вантажиться в рази швидше. Під програми теж нормально, вантажаться швидко, що й не дивно при швидкості 400 Мб/с і більше. Якщо хтось шукає не дорогий, але повноцінний замінник звичайному hdd - саме воно. Ціна мега приємна для таких об'ємів та швидкості разом узятих. За свої гроші більш ніж швидкий. Буфер просідає по 18 ГБ єдиним файлом. Але я навіть і не вважаю це мінусом, тому ціна з'їдає всі мінуси. Антон Ч: користуюся Silicon Power SP128GBSS3A55S25 кілька місяців |
Модификації Silicon Power Ace A55 SP128GBSS3A55S25
Ціни на Silicon Power Ace A55 SP128GBSS3A55S25 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Ace A55 SP128GBSS3A55S25 128 ГБ | від 513 грн. | 36 пропозицій | ||
Silicon Power Ace A55 SP256GBSS3A55S25 256 ГБ | від 823 грн. | 19 пропозицій | ||
Silicon Power Ace A55 SP512GBSS3A55S25 512 ГБ | від 1 464 грн. | 2 пропозиції | ||
Silicon Power Ace A55 SP001TBSS3A55S25 1.02 ТБ | від 2 112 грн. | 4 пропозиції | ||
Silicon Power Ace A55 SP002TBSS3A55S25 2 ТБ | від 4 156 грн. | 21 пропозиція | ||
Silicon Power Ace A55 SP004TBSS3A55S25 4 ТБ | від 8 302 грн. | 22 пропозиції |