Кондиціонер Sinclair ASH-09BIF2 27 м²
Фото 3 |
Sinclair ASH-09BIF2 27 м²
27 м²35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:27 м²
t обігріву:від -22 °C
Споживання:820/760 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ASH-09BIF2
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sinclair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sinclair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sinclair ASH-09BIF2
Ціни на Sinclair ASH-09BIF2 |
---|---|---|---|---|
Sinclair ASH-09BIF2 27 м² | від 12 824 грн. | 2 пропозиції | ||
Sinclair ASH-13BIF2 35 м² | від 15 117 грн. | 2 пропозиції | ||
Sinclair ASH-18BIF2 52 м² | від 30 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Sinclair ASH-24BIF2 70 м² | від 33 080 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →