Кондиціонер Sinclair ASH-24BIS/B 70 м²
Фото 3 |
Sinclair ASH-24BIS/B 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -22 °C
Споживання:2000/1850 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ASH-24BIS/B
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sinclair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sinclair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sinclair ASH-24BIS/B
Ціни на Sinclair ASH-24BIS/B |
---|---|---|---|---|
Sinclair ASH-09BIS/B 27 м² | від 15 497 грн. | 4 пропозиції | ||
Sinclair ASH-13BIS/B 35 м² | від 18 901 грн. | 4 пропозиції | ||
Sinclair ASH-18BIS/B 53 м² | від 31 970 грн. | 4 пропозиції | ||
Sinclair ASH-24BIS/B 70 м² | від 40 374 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →