Кондиціонер Olmo Premion OSH-09FWH 26 м²
Фото 6 |
Елегантний, економічний та багатофункціональний інверторний кондиціонер побутового класу у форматі спліт-системи для настінного монтажу. Виробником позиціонується як продукт преміального рівня. Проте, його цілком доступна вартість, що відповідає середній ціновій категорії, підійде широкому колу споживачів, які обирають надійний, енергоефективний та малошумливий кондиціонер для обслуговування житлових, офісних та господарсько-побутових приміщень площею до 26 м².
Кондиціонер Olmo Premion OSH-09FWH повноцінно адаптований до ефективної роботи на підігрів у кліматичних умовах вітчизняної зими. Завдяки підігріванню піддону зовнішнього блоку та картера компресора, він може стати безвідмовним джерелом тепла за негативних температур зовнішнього повітря (до -25 °C). Ключовим елементом системи є надійний інверторний компресор з підвищеним ресурсом, що забезпечує високу енергоефективність класу А+++/А++ (охолодження/обігрів), що знижує витрати на оплату рахунків від енергокомпанії. Інноваційна технологія Healthy Cleaning дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків та бактерій (метод миттєвого заморожування з наступним нагріванням пластин теплообмінника).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olmo.
Купити Olmo Premion OSH-09FWH 26 м²
Усі ціни 32 →Olmo Olmo Premion OSH-09FWH | 18 999 грн. |
OLMO OLMO OSH-09FWH | 18 999 грн. |
Кондиционер Olmo Premion Inverter OSH-09FWH | 18 998 грн. |
Кондиціонер спліт-система Olmo Premion OSH-09FWH 190420231300 | 18 999 грн. |
Кондиціонер Olmo OSH-09FWH | 18 999 грн. |
Хороший, ефективний економічний кондиціонер з функцією теплового насоса Поки що відчув лише у режимі вентиляції, осушенні та обігріву приміщення. Повний функціонал, простота в налаштуваннях дуже порадував економічний режим. Витрата електроенергії у цьому режимі 550-700 Вт у режимі нагрівання. Приміщення площею 20 м – опалює відмінно. Працює циклічно, періодично самоочищається і розтоплює лід на радіаторі зовнішнього блоку. Регулюється потік по вертикалі та горизонталі, можливо в автоматичному режимі. Є безшумний режим. Поки все добре Владимир Абрамчук: користуюся Olmo Premion OSH-09FWH кілька місяців |
Модификації Olmo Premion OSH-09FWH
Ціни на Olmo Premion OSH-09FWH |
---|---|---|---|---|
Olmo Premion OSH-09FWH 26 м² | від 16 529 грн. | 32 пропозиції | ||
Olmo Premion OSH-12FWH 34 м² | від 18 617 грн. | 32 пропозиції | ||
Olmo Premion OSH-18FWH 50 м² | від 26 390 грн. | 33 пропозиції | ||
Olmo Premion OSH-24FWH 65 м² | від 24 446 грн. | 31 пропозиція |