Кондиціонер Sinclair ASHM-24AL 70 м²
Sinclair ASHM-24AL 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:2503/2283 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ASHM-24AL
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sinclair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sinclair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sinclair ASHM-24AL
Ціни на Sinclair ASHM-24AL |
---|---|---|---|---|
Sinclair ASHM-07AL 22 м² | від 10 953 грн. | 1 пропозиція | ||
Sinclair ASHM-09AL 26 м² | від 12 267 грн. | 1 пропозиція | ||
Sinclair ASHM-12AL 35 м² | від 13 879 грн. | 1 пропозиція | ||
Sinclair ASHM-18AL 53 м² | від 20 587 грн. | 1 пропозиція | ||
Sinclair ASHM-24AL 70 м² | від 27 238 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →